На всі пам'ятники діє знижка 20% до кінця 2020 р.

 

Півтора

Пам'ятники від нашої компані

Основним напрямком діяльності нашої компанії - виготовлення надгробних пам'ятників. Fil-monument працює на цьому ринку більше тридцяти п'яти років, завдяки чому в нас накопичився великий досвід роботи, що, безумовно, має вплив на якість виробництва. До наших переваг також слід віднести висококваліфікований персонал та сучасне професійне обладнання, ми використовуємо тільки найкращі матеріали, завдяки чому кожен зроблений нами виріб є витвором мистецтва.

На сторінках нашого сайту ви зможете знайти велику кількість зроблених нами надгробних пам'ятників. Ми пропонуємо вироби з різноманітних матеріалів: граніт, крихта а також комбіновані. До кожного клієнта компанія Fil-монумент знаходить індивідуальний підхід, таким чином це забезпечує ще кращу якість.

Як замовити виріб на сайті?

Каталог нашого ресурсу містить велику кількість пам'ятників різної складності. Якщо у вас виникли якійсь запитання, або ви маєте бажання зробити замовлення, достатньо просто зателефонувати за номером телефону, що вказаний на сайті, написати нам листа на електронну пошту і наш менеджер зв'яжиться з вами або ж завітати до нашого офісу.