На всі пам'ятники діє знижка 20% до кінця 2020 р.

 

Надгробні памятники одинарні

Надгробні пам'ятники Львів від компанії Fil-монумент

Виробництво пам'ятників є клопіткою та відповідальною роботою, оскільки спеціаліст має звертати увагу не тільки на характеристики зовнішнього вигляду, але й на міцність та якість виконаної роботи. Надгробні Пам'ятники, які виготовляє наша компанія мають високий рівень якості, оскільки ми використовуємо новітні технології та тільки найкращі матеріали. Ми пропонуємо клієнтам широкий асортимент у виборі матеріалу, також виконуємо роботи різних складностей. Найпопулярнішим у нашій сфері є граніт, він характерний гарним видом, а також довговічністю. Для виробництва надгробних пам'ятників граніт везуть з закордону або ж використовують камінь українського походження, який по своїх особливостях та рівню якості є здебільшого кращим за іноземні аналоги.

Переваги граніту як матеріалу

Серед усіх матеріалів, з яких виготовляють надгробні памятники, безумовно, лідером є саме цей камінь. Зумовлено таку його популярність не просто так, а завдяки ряду переваг, які ми опишемо в цій статті.

Мабуть, головною перевагою граніту є його довговічність, навіть за багато років після виготовлення пам’ятник не буде втрачати своїх візуальних характеристик.

Камінь не піддається впливу сонячних променів.

Є стійким навіть до найсильніших морозів.

Також до переваг слід віднести те, що він добре піддається обробці, а завдяки цьому у руках професіонала з нього можна зробити справді витвір мистецтва, а якщо доповнити це все і професійним обладнанням, то вийде справді якісний та довговічний надгробний пам'ятник.

Наші працівники можуть втілити з граніту практично будь яку роботу від найпростішої, до найскладнішої. Ми віддаємо перевагу відмінній якості і це є нашим пріорітетним завданням.

На ринку в наш час немає ніяких дефіцитів в матеріалах для надмогильних пам’ятників, тому вибір залежить тільки від замовника, його вподобань та фінансового стану. Виробник Fil Monument також займається виготовленням з інших матеріалів, таких як крихта, комбіновані. Також ми займаємось великим переліком робіт у ритуальній галузі. Більше інформації ви можете дізнатись на нашому сайті, зателефонувавши нам, або написавши на нашу електронну скриньку.

Чому саме наша компанія?

Сьогодні надгробні пам'ятники у Львові, які виготовляють з граніту користуються великою популярністю, оскільки це зумовлено багатьма перевагами цього матеріалу. Ми пропонуємо вам великий вибір та індивідуальний підхід, наші менеджери готові відповісти на питання, які можуть у вас виникнути стосовно нашої продукції. Ми готові запропонувати вам вибрати з нашого списку конкретну модель, або ж обговорити деталі індивідуального виробництва пам'ятника. Серед наших переваг низькі ціни та висока якість.