На всі пам'ятники діє знижка 20% до кінця 2020 р.

 

Гранітні пам'ятники подвійні

 

Пам’ятники, які зроблені з граніту – це хороший вибір, який буде багато років зберігати свої візуальні характеристики. У нашій компанії подвійні пам’ятники замовляють достатньо часто, у порівнянні з іншими видами, тому наші спеціалісти мають достатній досвід у їх виготовленні, монтажі та інших типах робіт, великий комплекс яких пропонує наша компанія у Львові.

 

Для того, щоб клієнт був максимально задоволений подвійним гранітним пам’ятником, ми індивідуально підходимо до кожного з них, чітко та ретельно контролюючи всі етап його виготовлення. У нас ви можете замовити пам’ятник по вашому ескізу, або вибрати з нашого каталогу. Перевагою граніту як матеріалу є його довговічність, він не псується під впливом сонця та морозів. Важливою характеристикою граніту слід вважати - місце, де його добувають. Вибираючи нас, як виробника, ви можете бути впевнені в якості матеріалів, які ми пропонуємо.

Художні роботи над пам’ятниками

 

Для того, щоб зробити справді якісний пам’ятник, потрібно залучати велику кількість спеціалістів, оскільки кожен етап має свою цінність. Добре виконане художнє оформлення має велике значення для загального вигляду пам’ятника. Наші художники, завдяки великому досвіду у цьому напрямку виконують найскладніші побажання клієнтів з високою якістю.

Якщо вам потрібно замовити надмогильний пам'ятник подвійний з граніту у Львові та області, звертайдесь до нашої компанії. Щоб зробити замовлення або обговоити деталі, зателефонуйте нашим працівникам, які допоможуть підібрати найкращий варіант для вас, враховючи ваш бюджет та решта деталей.