На всі пам'ятники діє знижка 20% до кінця 2020 р.

 

Гранітні комплекси

Гранітні комплекси виробництва у Львові

Компанія Fil-monument працює доволі давно на українському ринку і має багато задоволених нашою роботою клієнтів. Гранітні пам'ятники, які ми виготовляємо робляться тільки з найкращих матеріалів та з високим рівнем професіоналізму наших працівників, ми можемо запропонувати вам величезний асортимент. Не менш важливу роль відіграє якість монтажу пам'ятника, оскільки це є запорукою довговічності виконаної роботи. Гранітні пам'ятники фото яких представлені на нашому сайті можна замовити або також доступна можливість робіт по індивідуальному ескізу різних типів складності.

Переваги граніту і чому найкраще обирати цей камінь?

Граніт – це гірська вулканічна порода каменю, яка характерна своєю міцністю та естетичним зовнішнім виглядом. На нашому сайті ви зможете знайти великий каталог граніту різноманітного походження та кольору. Завдяки новітньому обладнанню, яке ми використовуємо наші роботи відомі якістю. Крім обладнання ми маємо великий досвід, оскільки на ринку працюємо вже більше 35 років і за цей час активного виготовлення гранітних пам’ятників наші працівники стали професіоналами своєї справи. Також цей природній матеріал дуже добре піддається обробці, завдяки чому з нього можна робити справді складні творчі пам’ятники. Довговічність цього матеріалу просто вражаюча, оскільки дрібні ознаки зміни зовнішнього вигляду не відбуваються раніше як через 500 років. Також він стійкий до атмосферних перепадів, наприклад високої та низької температури, через це гранітним пам’ятникам не страшні зміни сезонів. Слабо вбираючи вологу камінь не піддається морозам, тому його достатньо часто використовують для облицювання будівель. Різноманітність забарвлень каменю просто вражає, саме тому можна задовольнити бажання будь якого клієнта, стосовно зовнішнього стилю. Також граніт добре поєднується з іншими матеріалами.

Чому слід віддати перевагу нам як виробникам?

Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, саме це є одним з аспектів якості нашої роботи, також наша компанія пропонує Вам великий вибір гранітних пам'ятників комплексів у Львові різної складності - від простих оформлень, до творчих складних проектів. Для виготовлення пам'ятника найчастіше використовують саме граніт, оскільки цей матеріал має безліч переваг. Якщо у Вас виникнуть якісь питання, то можете зателефонувати нашому менеджеру який проконсультує вас та детальніше розповість про послуги компанії або ж написати нам на електронну скриньку. Також ми надаємо великий перелік робіт в ритуальній галузі, більш детальніше читайте на нашому сайті.